Elektriciens - Installateurs in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (929)
Brussel (270)
Henegouwen (433)
Limburg (504)
Luik (430)
Luxemburg (124)
Namen (270)
Oost-Vlaanderen (1021)
Vlaams-Brabant (544)
Waals-Brabant (203)
West-Vlaanderen (960)


 

Elektriciens - Installateurs in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


Allo Helpdienst
Ter Heydelaan 284
2100 Deurne

T: 03 - 2251680
M: 0475 - 475461

E: allo.helpdienst@telenet.be

Alramo
Mechelsveldstraat 21
2800 Mechelen

T: 015 - 420376
M: 0475 - 613755
F: 015 - 431286

E: info@alramo.be

AMD Van Passen & Zn BVBA
Laaglandlaan 69
2170 Merksem

T: 03 - 6442898
F: 03 - 6465594

E: amdvp@hotmail.com

Amireche
August Van de Wielelei 250
2100 Deurne

M: 0479 - 367096

E: moussalek@skynet.be

Arcotec BVBA
Luchthavenlei 10
2100 Deurne

T: 03 - 3664441
F: 03 - 3664441

E: arcotec@skynet.be

Armelec NV
Rijkmakerlaan 22
2910 Essen

T: 03 - 6673572
F: 03 - 6676272

E: armelec@scarlet.be

B.J.C. Elektriciteitswerken bvba
Rooienberg 51
2570 Duffel

T: 015 - 321550
M: 0475 - 549233

E: bjc.2@telenet.be

B.S. Electro/Sillis Bart
Kerkhoflei 19
2800 Mechelen

T: 015 - 633053
M: 0496 - 635906
F: 015 - 633053

E: bselectro@skynet.be

B.T.I.
Hoge Mauw 460
2370 Arendonk

T: 014 - 689060
F: 014 - 689061

E: info@btinstallaties.be

Bago
Vlierstraat 52
2400 Mol

M: 0484 - 614486

E: bagotechnics@yahoo.com

Bas Contracting NV
Welvaartstraat 10
2200 Herentals

T: 014 - 368100
F: 014 - 257919

E: alain.janssens@groeppollet.be

Bastens Jan
Beuntstraat 39
2570 Duffel

T: 015 - 310826
F: 015 - 321095

E: jan.bastens@telenet.be

Bax
Klein Ravels 56
2380 Ravels

T: 014 - 451386
F: 014 - 451386

E: gertbax@yucom.be

Belloy Elektrotechniek BVBA
Drevendaal 40
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 305430
F: 015 - 318090

E: info@belloy.be

Belorf Ali
Beukenstraat 54
2140 Borgerhout

M: 0485 - 760119

E: ali.belorf@telenet.be

Benelec
Acacialei 5
2930 Brasschaat

T: 03 - 6458465

E: benelec.bvba@pandora.be

Bentro BVBA
Lode de Boningestraat 10
2650 Edegem

T: 03 - 8081155
F: 03 - 4576459

E: bentro@pandora.be

Berckmoes Inst Technieken BVBA
Oudstrijdersstraat 75
2520 Oelegem

T: 03 - 3834556
M: 0495 - 572210
F: 03 - 3834556

E: bit1@pandora.be

Berli
Langstraat 127
2260 Westerlo

T: 014 - 594007
M: 0484 - 778185
F: 014 - 594007

E: erwin.van.blerk@telenet.be

Bernaerts Electro
Olmstraat 20
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 552799
F: 015 - 557979

E: electro.bernaerts@pandora.be

Bierinckx Koen
Weier 10
2250 Olen

M: 0477 - 509206

E: ekb@pandora.be

Blommaerts Electro BVBA
Kempenlaan 22
2920 Kalmthout

T: 03 - 6674681
M: 0475 - 304492

E: electro-blommaerts.bvba@pandora.be

BLP Lighting Vision BVBA
Sorbenlaan 1
2240 Zandhoven

M: 0495 - 380782

E: blp@telenet.be

Blue Works BVBA
Felix Timmermanslaan 3
2980 Zoersel

M: 0473 - 707055

E: blueworks@telenet.be

BMC
Tramweglei 79
2500 Lier

M: 0497 - 065720

E: ben.van.looy@telenet.be

BMD Elektro
Vrijwilligersstraat 78-1
2340 Beerse

T: 014 - 713957
M: 0494 - 892187
F: 014 - 713957

E: bjorn.vanderperre@pandora.be

Bob VDB
Platanenlaan 54
2940 Hoevenen

T: 03 - 2925024
M: 0494 - 847760

E: info@bobvdb.be

Bocaris
Broydenborglaan 107
2660 Hoboken

T: 03 - 8253094
F: 03 - 8253903

E: bocaris@skynet.be

Boddaert Robert
Ekerseveldslagstraat 11
2030 Antwerpen

M: 0475 - 591936

E: boddaert59@telenet.be

Bogaerts Electro BVBA
Herenboslaan 4b
2500 Koningshooikt

M: 0477 - 368581

E: bogaerts_elektro@hotmail.com

Bogaerts Elektro BVBA
Langstraat 61e
2223 Schriek

T: 015 - 236561
F: 015 - 730804

E: electrobogaerts@skynet.be

Bogaerts Sven
Leopoldlei 25
2180 Ekeren

M: 0476 - 246418

E: bogaerts-service@telenet.be

Boonen Hans
Oostbergen 49
2460 Kasterlee

T: 014 - 851631
M: 0497 - 674878

E: hans.boonen@belgacom.net

Borghijs Jan
Jozef De Blockstraat 34
2830 Willebroek

T: 03 - 8660225
M: 0475 - 322694
F: 03 - 8660222

E: jan_ejb@hotmail.com

Borremans Albert
Bergstraat 108
2220 Heist-op-den-Berg

M: 0497 - 979930

E: electriciteitswerken-borremans@telenet.be

BPS
Koningin Astridlaan 1
2820 Bonheiden

M: 0473 - 528778

E: b.p.s@telenet.be

Brabo Technics
Vlaamsekaai 89
2000 Antwerpen

T: 03 - 2478902
F: 03 - 2478989

E: info@braboimmo.be

Braeckmans Yves
Vincent Goossenslaan 23
2520 Oelegem

M: 0479 - 352655

E: yves08@telenet.be

Broeders & Co BVBA
Jan Van Droogenbroeckstraat 42
2890 Sint-Amands

M: 0479 - 256287

E: broedersco@hotmail.com

Brouwers Sleuvenhakbedrijf BVBA
Sigarenstraat 71
2940 Stabroek

T: 03 - 2260325
F: 0+3 - 116756429

E: info@brouwershakbedrijf.com

Buermans BVBA
Leuvensevest 30
2500 Lier

T: 03 - 4801151
F: 03 - 4880305

E: ybuermans@skynet.be

C&B Willemen BVBA
Leon Stampelaan 36
2100 Deurne

M: 0499 - 119387

E: cbwillemen@hotmail.com

Camus Benny
Predikherenbos 26
2040 Antwerpen

T: 03 - 5688706

E: bennycamus@hotmail.com

Ceelen Elektriciteitswerken
Kroonstraat 190
2140 Borgerhout

T: 03 - 2343299
M: 0477 - 229844
F: 03 - 2343299

E: p.ceelen@hotmail.com

Ceelen Elektriciteitswerken BVBA
Korte Vianenstraat 18
2300 Turnhout

M: 0473 - 956581

E: info@ceelenelek.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?