Elektriciens - Installateurs in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (929)
Brussel (270)
Henegouwen (433)
Limburg (504)
Luik (430)
Luxemburg (124)
Namen (270)
Oost-Vlaanderen (1021)
Vlaams-Brabant (544)
Waals-Brabant (203)
West-Vlaanderen (960)


 

Elektriciens - Installateurs in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


Guedoura Redouan
Edgard Casteleinstraat 23
2020 Antwerpen

M: 0484 - 061293

E: redouan.guedoura@telenet.be

Guifralec
Bredastraat 51
2060 Antwerpen

T: 03 - 2269440
F: 03 - 2269448

E: info@guifralec.be

Habotec VOF
Aardseweg 135
2440 Geel

M: 0497 - 674878

E: hans.boonen@belgacom.net

Haest R
Molseweg 30
2440 Geel

T: 014 - 583754
M: 0475 - 609383
F: 014 - 580378

E: ronny.haest@pandora.be

Hamaide A
Hoog Heibos 11
2547 Lint

T: 03 - 4559302

E: a_hamaide@hotmail.com

Hammels T
Kapelstraat 36
2520 Broechem

T: 03 - 4857861

E: elektro-hammels@skynet.be

Hauben Interieur
Fortuinstraat 62
2800 Mechelen

M: 0473 - 898007

E: haubeninterieur@yahoo.com

Helek Algemeene elektriciteitswerken
Heeredreef 26
2222 Wiekevorst

M: 0473 - 807468

E: helek@telenet.be

Henderikx P
Nijlense Steenweg 85
2270 Herenthout

M: 0472 - 297030

E: peter.henderikx@telenet.be

Hennin W
Reetsesteenweg 41
2630 Aartselaar

T: 03 - 8774229
M: 0495 - 246212
F: 03 - 8774109

E: whennin@hotmail.com

High End Electro BVBA
Lievevrouwestraat 68
2160 Wommelgem

M: 0475 - 541445

E: info@hee.be

Hooft Johan BVBA
Wipheide 23
2890 Lippelo

T: 052 - 337530
M: 0471 - 076223

E: j.hooft@skynet.be

Horemans Elektro BVBA
Zavelstraat 34
2470 Retie

T: 014 - 371646
M: 0475 - 727184
F: 014 - 372720

E: info@horemanselektro.be

Horemans Steven
Max Hermanlei 98
2930 Brasschaat

T: 03 - 2972001

E: steven.horemans@telenet.be

Ibelec NV
Merksemsebaan 270a
2110 Wijnegem

T: 03 - 3262266
F: 03 - 3260897

E: info@ibelec.be

Ilektra
Bredestraat 188
2580 Beerzel

T: 015 - 757797
M: 0477 - 197855

E: ian_helsen3@hotmail.com

Interior BVBA
Steenovensstraat 26
2340 Beerse

T: 014 - 616213
M: 0477 - 454580

E: interior@telenet.be

International Constructions Projects
Oudebaan 71
2610 Wilrijk

T: 03 - 8443986
F: 03 - 8444993

E: info@icp-projects.be

J.B. Elektriciteitswerken
Reetsesteenweg 257
2630 Aartselaar

T: 03 - 8889178
M: 0475 - 343358
F: 03 - 8433745

E: jos.belderbos@telenet.be

Jaco Elektro
Maarle 37
2382 Poppel

M: 0475 - 333741

E: info@jacoelektro.be

Janssen en ZOON BVBA
Lange Schipstraat 20
2800 Mechelen

M: 0474 - 884950

E: janssen_en_zoon@hotmail.com

Janssens E BVBA
Kievitdreef 14
2390 Oostmalle

T: 03 - 3091777
M: 0477 - 599317
F: 03 - 3091661

E: janssens-erwin@skynet.be

Janssens G
Miksebaan 306
2930 Brasschaat

T: 03 - 6331678
F: 03 - 6630899

E: gj-elektro@pandora.be

JB Elektronics
Zuiderdijk 10
2310 Rijkevorsel

M: 0478 - 231035

E: jbelektronics@telenet.be

JDS Elektro
Friedadreef 75
2970 Schilde

T: 03 - 2909573
F: 03 - 2930896

E: jdselektro@telenet.be

Jochems BVBA
Ringlaan 52
2170 Merksem

T: 03 - 6470046
M: 0475 - 349881
F: 03 - 6463277

E: jochems@ringlaan52.be

K & F Elektro-Techniek BVBA
Industriezone 3: 31 Hagelberg
2250 Olen

T: 014 - 552322
F: 014 - 541398

E: info@kenf.be

Knapen R
Bredestraat 90
2180 Ekeren

M: 0478 - 258979

E: lightart@pandora.be

Kobre BVBA
Wielewaaldreef 31
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6360034
F: 03 - 6661651

E: info@kobre.be

Kokken Renovaties
Stenenmolenstraat 30
2800 Mechelen

M: 0486 - 511304

E: sven.kokken@skynet.be

Kovetec
Laakakker 4
2275 Poederlee

T: 014 - 882694
M: 0485 - 439117

E: info@kovetec.be

kva & t BVBA
Houthulststraat 135
2170 Merksem

T: 03 - 6440950

E: kvatam2003@yahoo.fr

Kyno
Leuvensesteenweg 612
2812 Muizen

M: 0495 - 523670

E: ronny@kyno.be

L & P
Constant Neutjensstraat 15
2900 Schoten

T: 03 - 2909572
M: 0477 - 503655
F: 03 - 2909572

E: l.p@telenet.be

L.V.E. Telecom
Kanaalstraat 13
2240 Massenhoven

T: 03 - 6058088
M: 0486 - 658603
F: 03 - 6058088

E: luc.van.elsacker@telenet.be

Laghzaoui Mohamed
Kerkhofstraat 31
2850 Boom

T: 049 - 2555555
M: 0491 - 100100

E: electriciteit.werken@gmail.com

LDR Service
Cardijnstraat 12
2910 Essen

T: 03 - 6674564

E: ldr-service@telenet.be

Leemans Dirk BVBA
Beenderstraat 36
2560 Nijlen

T: 03 - 4816098
M: 0497 - 536212
F: 03 - 4816098

E: dirk@elektriciteit-leemans.be

Leys Bram
Haantjeslei 22
2018 Antwerpen

T: 03 - 2894386
M: 0486 - 334516

E: bramleys@skynet.be

Leys Mark
Hyacintenlaan 15
2900 Schoten

T: 03 - 6852912
M: 0495 - 217655
F: 03 - 6852912

E: m.l.elektro@skynet.be

Livens Geert
Schoolstraat 88
2590 Berlaar

M: 0474 - 313899

E: geert.livens@telenet.be

LK Electrics
Bertem Fermontplein 3
2140 Borgerhout

M: 0478 - 900680

E: lkelectrics@msn.com

LNB Hersteldienst BVBA
Nattehofstraat 107a
2800 Mechelen

T: 015 - 433464
F: 015 - 460555

E: lnb@skynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 21 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?