Elektriciens - Installateurs in Merksem
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (929)
Brussel (270)
Henegouwen (433)
Limburg (504)
Luik (430)
Luxemburg (124)
Namen (270)
Oost-Vlaanderen (1021)
Vlaams-Brabant (544)
Waals-Brabant (203)
West-Vlaanderen (960)


 

Elektriciens - Installateurs in Merksem (regio Antwerpen)



Elektriciteit Vochten NV
Bredabaan 90
2170 Merksem

T: 03 - 6501520
F: 03 - 6501521

E: info@vochten.be
W: http://www.vochten.be/

A.G. Elektro BVBA
Ganzemate 12
2170 Merksem

T: 03 - 6444926
M: 0475 - 582953

E: agelektro@skynet.be

AMD Van Passen & Zn BVBA
Laaglandlaan 69
2170 Merksem

T: 03 - 6442898
F: 03 - 6465594

E: amdvp@hotmail.com

Emka Technics
De Lunden 35
2170 Merksem

T: 03 - 2903345

E: marcerkhofs@pandora.be

Jochems BVBA
Ringlaan 52
2170 Merksem

T: 03 - 6470046
M: 0475 - 349881
F: 03 - 6463277

E: jochems@ringlaan52.be

kva & t BVBA
Houthulststraat 135
2170 Merksem

T: 03 - 6440950

E: kvatam2003@yahoo.fr

PMServices VOF
Sint-Lutgardisstraat 31
2170 Merksem

T: 03 - 6469756
M: 0496 - 292334

E: pmservices@euphonynet.be

Renders François-Fram BVBA
Oudebareellei 102
2170 Merksem

T: 03 - 2366145
F: 03 - 2350588

E: fram01@skynet.be

Reno Services BVBA
Sint-Lutgardisstraat 29
2170 Merksem

T: 03 - 6469756
M: 0496 - 292334

E: pmservices@euphonynet.be

Tadek
Rietschoorvelden 56
2170 Merksem

T: 03 - 2482963
M: 0496 - 453748
F: 03 - 2482963

E: tadek@skynet.be

Van Bogaert Dave
Lambrechtshoekenlaan 170
2170 Merksem

T: 03 - 6449778
M: 0473 - 986032

E: vbdave@scarlet.be

Basco Technics BVBA
Zusters van Onze-Lieve-Vrouwstraat 13
2170 Merksem

T: 03 - 2905595
F: 03 - 2905596

Cuyvers Guy
IJsvogelstraat 44
2170 Merksem

M: 0478 - 292288

Doms A
Winkelstap 64
2170 Merksem

T: 03 - 6531682
M: 0475 - 863327
F: 03 - 6531682

Eluc
Du Chastellei 85
2170 Merksem

T: 03 - 6464852

Lauwers P BVBA
Frans de l'Arbrelaan 52
2170 Merksem

T: 03 - 6457742
F: 03 - 6458933

Le Page Ludo
Kluizeveldenstraat 79
2170 Merksem

T: 03 - 6444232
M: 0497 - 400821

Van De Perre G
Ganzemate 12
2170 Merksem

T: 03 - 6444926
F: 03 - 6444926

 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?