Elektriciens - Installateurs in de regio Namen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (929)
Brussel (270)
Henegouwen (433)
Limburg (504)
Luik (430)
Luxemburg (124)
Namen (270)
Oost-Vlaanderen (1021)
Vlaams-Brabant (544)
Waals-Brabant (203)
West-Vlaanderen (960)


 

Elektriciens - Installateurs in de regio Namen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


A.B.A.C.A. SA
Rue de Velaine 100
5060 Tamines

T: 071 - 772446
M: 0484 - 101951

E: a.b.a.c.a@skynet.be

AB & Co International SA
Rue du Chepson 22
5020 Malonne

T: 081 - 446171
F: 081 - 446166

E: abcoint@skynet.be

Albert Jean-Paul
Rue des Sept Voleurs 10
5032 Mazy

T: 081 - 634087
M: 0475 - 599896
F: 081 - 634087

E: jeanpaulalbert@hotmail.com

Avenière P
Rue du Collège 50
5530 Godinne

T: 082 - 615050

E: ph.aveniere@skynet.be

Awelec SPRL
Rue des Bruyères 37
5140 Sombreffe

M: 0479 - 457816

E: contact@awelec.be

Azurelec SPRL
Boulevard de Merckem 13-15
5000 Namur

T: 081 - 460371
M: 0477 - 724863
F: 081 - 435032

E: azurelec@skynet.be

B.J.E. SPRL
Rue du Casino 7
5190 Spy

T: 071 - 780588
F: 071 - 780590

E: j.booms@skynet.be

BAillieux M
Chemin de Boninne 1219
5004 Bouge

M: 0485 - 625048

E: mbailleux@yahoo.fr

Barbier R
Rue de la Chapelle 40
5550 Vresse-sur-Semois

T: 061 - 500786
M: 0473 - 261869

E: rudy.barbier@skynet.be

Bartelec
Rue de Hamel 1
5340 Haltinne

T: 083 - 669119
F: 083 - 669119

E: bartelec@gmail.com

Batiélec SPRL
Rue Sainte-Geneviève 13
5334 Florée

M: 0475 - 873578

E: batielec@skynet.be

Benonit David
Avenue des Roses 2a
5190 Jemeppe-sur-Sambre

T: 071 - 789848
M: 0497 - 535508
F: 071 - 789848

E: dbelectrique@skynet.be

Bergen Electricité SPRL
Allée de l'Illiade 16
5651 Gourdinne

T: 071 - 219216
M: 0475 - 533046
F: 071 - 219216

E: t.bergen@belgacom.net

Biston Cédric SPRL
Rue de la Première Division Marocaine 51
5030 Gembloux

M: 0476 - 769306

E: cedricbiston@hotmail.com

Bodart A
Maisoncelles 20
5571 Wiesme

T: 082 - 712528
M: 0496 - 123432
F: 082 - 713457

E: a.bodart@skynet.be

Bouccin Ph
Rue de Moustier 73
5190 Spy

M: 0496 - 525510

E: bphphilippe@yahoo.fr

Brumagne-De Meersman SPRL
Rue de la Gaillarde 3
5002 Saint-Servais

T: 081 - 735156
M: 0475 - 386493
F: 081 - 743446

E: bru-meers@proximedia.be

C.V. Electro SPRL
Rue de la Brasserie 2
5310 Saint-Germain

T: 081 - 513342
F: 081 - 513020

E: cvelectro@skynet.be

Cao Pro SPRL
Zoning de la Voie Cuivrée 8
5503 Sorinnes

T: 082 - 614282
F: 082 - 614261

E: caopro@swing.be

Capron Rcelec
Rue de la Centrale 108b
5351 Haillot

M: 0472 - 901001

E: rcelec@skynet.be

Cla Concept SPRL
Rue de Branchon 46
5380 Forville

M: 0478 - 447714

E: cla.concept@skynet.be

CM'Elec
Rue de la Bourgogne 52
5024 Marche-les-Dames

M: 0486 - 343698

E: miccol@hotmail.com

Collin Lighting Society SPRL
Rue des Gruziats 4
5500 Dinant

T: 082 - 226460
M: 0496 - 787971

E: roland-collin@tiscalinet.be

Confort Elec
Rue Basse Ramsée 34
5340 Faulx-les-Tombes

T: 081 - 260053
M: 0477 - 649727

E: confortelec@belgacom.net

Dachelet Global Technology SPRL
Rue des Mésanges 3
5360 Natoye

T: 083 - 214442
M: 0477 - 597903
F: 083 - 214442

E: dachelet.j@skynet.be

Dachet E
Rue de la Chasse 102
5380 Marchovelette

T: 081 - 201727
M: 0475 - 948160
F: 081 - 201727

E: edelec@skynet.be

Dan Elec SPRL
Frech-Try 1
5501 Lisogne

T: 082 - 667666
M: 0477 - 328985
F: 082 - 667666

E: dan-elec@skynet.be

Dawagne J-F
Rue de Fontenalle 22
5580 Buissonville

T: 083 - 687137
F: 083 - 687137

E: jfdawagne@skynet.be

De Bel Pascal
Rue de Charleville 34
5575 Gedinne

T: 061 - 589062
M: 0475 - 352779
F: 061 - 589062

E: pascal.debel@skynet.be

Debel Michel
Rue du Trieu d'Avillon 23
5336 Courrière

T: 083 - 216352
M: 0476 - 245466
F: 083 - 216352

E: fa383710@skynet.be

Delhaye J.
Rue Goffioul 3
5170 Lustin

T: 081 - 413385
F: 081 - 413385

E: joelec@skynet.be

Delieux Sébastien
Rue des Bruyères 33
5100 Jambes

T: 081 - 305263
M: 0476 - 991041
F: 081 - 305263

E: sebadelieux@hotmail.com

Desmarée David
Rue Albert Bossiroy 7
5330 Maillen

M: 0475 - 799523

E: david_desmaree@msn.com

Dohet Mathieu
Rue Jean 1er 1a
5380 Noville-les-Bois

M: 0499 - 279605

E: mat-538@hotmail.com

Dumay P
Rue des Monthys 67
5651 Thy-le-Château

T: 071 - 614099
M: 0475 - 315233
F: 071 - 614099

E: dumelec@busmail.net

Durieux SPRL
Rue Cardinal Mercier 31
5500 Dinant

T: 082 - 222641
F: 082 - 225159

E: durieux.joseph@swing.be

E.I.E.S.
Rue des Bolettes 19
5310 Leuze

T: 081 - 513304
M: 0476 - 644699

E: eies@caramail.com

E.M.A. System
Zoning Industriel De Rochefort 54
5580 Rochefort

T: 084 - 379179
M: 0475 - 604687
F: 084 - 379148

E: info@ema-system.be

Edelec SPRL
Clos des Etourneaux 4
5020 Vedrin

T: 081 - 210300
F: 081 - 210600

E: etienne.delbaen@skynet.be

Ethics SPRL
Rue Eugène Falmagne 56
5170 Lustin

M: 0472 - 990699

E: ethics@skynet.be

F et D Mariage SPRL
Rue du Pays de Liège 12
5590 Ciney

T: 083 - 214835
M: 0476 - 632918
F: 083 - 216817

E: fdmariage@skynet.be

Fabric'Elec SPRL
Allée de Tertibu 17
5020 Suarlée

T: 081 - 581811
F: 081 - 581311

E: info@fabricelec.be

Fautre Didier
Rue des Combattants 162
5300 Sclayn

T: 081 - 745693
M: 0477 - 289450
F: 081 - 745693

E: difelec@skynet.be

Feront Olivier
Rue du Bois des Loges 5
5530 Durnal

M: 0475 - 972358

E: feront_olivier@skynet.be

Flemal J
Rue de Berzée 53
5651 Thy-le-Château

T: 071 - 432700
M: 0475 - 892754
F: 071 - 432700

E: jeanflemal@gmail.com

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?